sivil havacılık genel müdürlüğü 28 sözleşmeli personel alacak

SİVİL HAVACILIK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Havacılık Sertifikasyon Uzmanı, Havacılık Simülatör Uzmanı, Büro Personeli Alım ilanı 1 / 3

Genel Müdürlüğümüze, 6/6/1978 tarih ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulmuş olan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların ekli 1 sayılı cetvelinde bulunan sınav şartı aranmaksızın hizmete alınacak sözleşmeli personel pozisyon unvanlarından Havacılık Sertifikasyon Uzmanı, Havacılık Simülatör Uzmanı ile anılan esasların 4 sayılı cetvelinde bulunan Büro Personeli pozisyonlarına personel alınacaktır.
MÜRACAAT ETMEK İSTEYENLERDE ARANILACAK ŞARTLAR
UNVANI ARANAN NİTELİKLER SAYI
HAVACILIK SERTİFİKASYON UZMANI
Yükseköğretim Kurumlarının Elektrik, Elektronik, Elektrik- Elektronik, Bilgisayar, Endüstri, Mekatronik, Makine, Uçak, Uzay, Havacılık, Havacılık ve Uzay Mühendisliği bölümlerinin birinden mezun olmak, Hava aracı ve parçaları tasarımı, üretimi ve/veya sertifikasyonu konularında en az üç yıl tecrübe sahibi olmak, Alanı ile ilgili literatürü takip edebilecek düzeyde yabancı dil bilmek.
15

Ücret (Brüt): 10 yıldan az mesleki tecrübeye sahip olanlar :13.623,00TL 10-20yıl arası mesleki tecrübeye sahip olanlar :14.025,06TL 20 yıl üzeri mesleki tecrübeye sahip olanlar :14.923,43TL

Çalışılacak Yer: Merkez-Ankara, Yurt içi temsilcilikler-İstanbul, Antalya, Nevşehir

HAVACILIK SİMÜLATÖR UZMANI
Yükseköğretim Kurumlarının Elektrik, Elektronik, Elektrik- Elektronik, Bilgisayar, Endüstri, Mekatronik, Makine, Uçak, Uzay, Havacılık, Havacılık ve Uzay Mühendisliği bölümlerinin birinden mezun olmak, Havacılık Simülatörü Tasarımı, Üretimi ve/veya Sertifikasyonu konularında en az üç yıl tecrübe sahibi olmak, Alanı ile ilgili literatürü takip edebilecek düzeyde yabancı dil bilmek.
10

Ücret (Brüt): 10 yıldan az mesleki tecrübeye sahip olanlar :9.078,77TL 10-20yıl arası mesleki tecrübeye sahip olanlar :9.343,00TL 20 yıl üzeri mesleki tecrübeye sahip olanlar :9.945,43 TL

Çalışılacak Yer: Merkez-Ankara, Yurt içi temsilcilikler(İstanbul, Antalya, Nevşehir)

BÜRO PERSONELİ

Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi ön lisans programlarının birinden mezun olmak (2 kişi) İlan tarihinde geçerli olan KPSS Ön lisans Programlarından P93 puan türüne sahip olmak
3

SİVİL HAVACILIK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Havacılık Sertifikasyon Uzmanı, Havacılık Simülatör Uzmanı, Büro Personeli Alım ilanı 2 / 3
Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Programcılığı (internet), Bilgisayar Programlama, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama, Bilgisayar Operatörlüğü veya Bilgisayar Operatörlüğü ve Teknikerliği, Bilgisayar Enformasyon Sistemleri, Bilgisayar Donanımı ön lisans programlarının birinden mezun olmak (1 kişi) İlan tarihinde geçerli olan KPSS Ön lisans Programlarından P93 puan türüne sahip olmak. Ücret (Brüt): 20 yıldan fazla mesleki tecrübeye sahip olanlar :2.865,25TL 15-20yıl arası mesleki tecrübeye sahip olanlar :2.747,94TL 10-15 yıl arası mesleki tecrübeye sahip olanlar :2.644,36TL 5-10 yıl arası mesleki tecrübeye sahip olanlar :2.543,95TL 5 yıldan az mesleki tecrübeye sahip olanlar :2.439,32TL

Çalışılacak Yer: Merkez-Ankara, Yurt içi temsilcilikler(İstanbul, Antalya, Nevşehir)

İSTENİLEN BELGELER
1. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü http://web.shgm.gov.tr/tr/genel-duyurular/ web adresinden temin edilecek ve müracaat sahibi tarafından doldurulacak fotoğraflı “İş Talep Formu”
BAŞVURU
1. Adaylar, Genel Müdürlüğümüzün İnternet adresinde ( www.shgm.gov.tr ) yer alan başvuru ekranından elektronik ortamda 29 / 01 /2018 – 09 / 02 / 2018 tarihleri arasında başvuru yapabilirler.

2. Güvenlik soruşturması olumsuz neticelenen ve/veya başvuru ve işlemler sırasında gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu veya eksik evrak verdiği sonradan tespit edilenler ile istenilen belgeleri ibraz edemeyenlerin müracaatları geçersiz sayılacak, yerleştirmeleri yapılmış olsa dahi iptal edilecektir. Bu durumdaki adaylar hakkında genel hükümlere göre yasal işlem yapılacaktır.

3. Genel Müdürlüğümüz tarafından belirtilen nitelikte personel alımı ile ilgili her türlü duyuru Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü http://web.shgm.gov.tr/tr/genel-duyurular/ web adresinde yayımlanacaktır.

4. Başvuru sahiplerince, başvuru işlemlerinin başlamasından Genel Müdürlük tarafından göreve başlatmaya ilişkin tebligat işlemleri tamamlanıncaya kadar herhangi bir hak veya alacak talebinde bulunulamaz.

SİVİL HAVACILIK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Havacılık Sertifikasyon Uzmanı, Havacılık Simülatör Uzmanı, Büro Personeli Alım ilanı 3 / 3

DEĞERLENDİRME
Büro Personeli pozisyonu için, KPSS den belirtilen puan türünden başvuran adaylar arasından puan sıralaması yapılmak suretiyle alım yapılacaktır.
Havacılık Simülatör ve Havacılık Sertifikasyon Uzmanı pozisyonuna başvuran adaylara sözlü sınav yapılmak suretiyle alım yapılacaktır.
Sözlü sınav tarihleri ve nihai sonuç Genel Müdürlüğümüzün resmi internet sitesinde ilan edilecektir.
TEBLİGAT
Genel Müdürlüğümüz tarafından belirtilen nitelikteki sözleşmeli personel alımı ile ilgili her türlü duyuru Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü http://web.shgm.gov.tr/tr/genel-duyurular/ web adresinde yayımlanacaktır. Yayımlanacak bu duyuru, tebligat mahiyetinde olacağından adaylara ayrıca bir bildirimde bulunulmayacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*